oficjalny serwis samorządowy 30 grudnia 2011. imieniny: Irmina, Eugeniusz
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
   strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
FINANSE MIASTA

Indexfirm - Branżowy Portal Firm
  

Kancelaria pomocy

Szanowni Państwo!

Reprezentujemy Kancelarię  zajmującą się organizowaniem pomocy finansowej dla osób poszkodowanych w wypadkach. Działamy na terenie całej Polski, a nasi Klienci za poprowadzenie ich sprawy nie ponoszą żadnych opłat z góry!

W swojej codziennej pracy zawodowej, a na pewno i w życiu prywatnym spotykacie się Państwo z osobami pokrzywdzonymi przez los lub z członkami ich rodzin, w wielu przypadkach może osoby takie szukały u Państwa pomocy lub wsparcia finansowego.  Wychodząc na przeciw takim potrzebom poprzez Państwa Placówkę pragniemy dotrzeć do takich osób i pragniemy wyjść z propozycją zorganizowania takiej pomocy finansowej właśnie dla osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach, a także zorganizowania pomocy finansowej dla  każdego członka najbliższej rodziny osoby, która zginęła w wypadku.

Ogromna ilość osób poszkodowanych wypadkach (ponad 90%!!!), zarówno w wypadkach komunikacyjnych jak i w wypadkach w pracy, w rolnictwie, w miejscach publicznych,  a także osób poszkodowanych w wyniku błędów czy zaniedbań medycznych nie zdaje sobie sprawy, że przysługuje im zadośćuczynienie za przeżyte krzywdy, ból, cierpienie czy za utratę bliskiej osoby. Co więcej, wcale nie trzeba być ubezpieczonym aby otrzymać środki finansowe rekompensujące zarówno szkody osobowe i zdrowotne jak i szkody na mieniu! Mało kto wie, że takich roszczeń można dochodzić nawet do 3 lat od wypadku, a w niektórych przypadkach nawet do 10 i 20 lat!

Naszym podstawowym atutem jest fakt, że podejmujemy się dochodzenia roszczeń w imieniu klienta bez żadnych opłat z góry i natychmiast po zgłoszeniu nam tego faktu, oraz po otrzymaniu odpowiednich pełnomocnictw.             

Nasi klienci nie wydają więc ani złotówki z własnej kieszeni, a dzięki naszemu doświadczeniu i dużej skuteczności uzyskujemy dla nich dużo wyższe środki finansowe, niż przy ich osobistym (bezpośrednim) staraniu.

W sprawach bardzo trudnych nie wahamy się dochodzić praw naszych klientów również w postępowaniu sądowym.  Reprezentujemy naszych klientów także w sadzie, a na tym etapie postępowania sądowego również nie pobieramy żadnych opłat, wszystkie opłaty i koszty sądowe w całości pokrywa nasza Kancelaria!

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić na niżej podane numery telefonów, bądź skorzystać z informacji zawartych na naszej stronie: www.pomoc-dla-poszkodowanych.pl

Wszystkim osobom zainteresowanym naszą pomocą prosimy o przekazanie kontaktu do naszej Kancelarii, my zaś ze swojej strony gwarantujemy, że każdym Klientem zajmiemy się indywidualnie, a jego sprawę poprowadzimy bez opłat z góry i z należytą starannością.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Piotr Skrzypczak
Koordynator Kancelarii
www.pomoc-dla-poszkodowanych.pl
501 342 735
 794 404 234

 
Pytania do Burmistrza Odpowiedzi Burmistrza
Urząd Miasta Sulejówek
tel. +48 22 76-06-201
urzad@umsulejowek.pl
MAPA SERWISU
STATYSTYKA