oficjalny serwis samorządowy 30 grudnia 2011. imieniny: Irmina, Eugeniusz
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
   strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
FINANSE MIASTA

Indexfirm - Branżowy Portal Firm
  

Aktualności
Odpady zielone, gałęzie i liście z prywatnych posesji!
Miasto Sulejówek nie organizuje zbiórki odpadów zielonych, gałęzi i liści z prywatnych posesji. Możliwe jest palenie suchych odpadów pod warunkiem nie zadymiania miejsc publicznych i nieruchomości sąsiednich.

W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do Urzędu Miasta w Sulejówku  w sprawie problemu liści z posesji, informujemy że Miasto Sulejówek nie organizuje zbiórki odpadów zielonych, gałęzi i liści z prywatnych posesji. Możliwe jest palenie suchych odpadów pod warunkiem nie zadymiania miejsc publicznych i nieruchomości sąsiednich.

Natomiast w przypadku zadeklarowania przez mieszkańców chęci posprzątania liści z konkretnych ulic z terenu przyległego do posesji mieszkańców, Miasto Sulejówek wychodząc naprzeciw ich inicjatywie odbierze opadłe liście. Worki można będzie odebrać w siedzibie UM Sulejówek na ul. Reymonta 43 pok. 103. Tylko worki z liśćmi z logo UM Sulejówek będzie można przekazać we wcześniej uzgodnionym z pracownikami terminie i miejscu.

Niedopuszczalne jest jednak umieszczenie w workach liści z prywatnych posesji bądź innych odpadów komunalnych. Przyjmowane będą tylko liście umieszczone w workach wydanych przez pracowników UM Sulejówek.

Przemysław Majewski
 Kierownik Referatu
Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

« powrót
 
Pytania do Burmistrza Odpowiedzi Burmistrza
Urząd Miasta Sulejówek
tel. +48 22 76-06-201
urzad@umsulejowek.pl
MAPA SERWISU
STATYSTYKA