oficjalny serwis samorządowy 30 grudnia 2011. imieniny: Irmina, Eugeniusz
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
   strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
FINANSE MIASTA

Indexfirm - Branżowy Portal Firm
  

Aktualności
Biblioteka w Sulejówku bierze udział w II rundzie Programu Rozwoju Bibliotek
Biblioteka zakwalifikowała się do programu jako jedna ze 109 bibliotek w województwie mazowieckim. Będziemy biblioteką wiodącą a naszymi partnerami będzie Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Serock, Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek, Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt.


Biblioteka w Sulejówku wraz z filiami bierze udział w II rundzie Programu Rozwoju Bibliotek.

Jest to ogólnopolskie przedsięwzięcie realizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, którego celem jest wzmocnienie potencjału bibliotek znajdujących się na wsiach i w małych miastach.

Program Rozwoju Bibliotek realizowany jest dzięki Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, która jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates. Fundusze przeznaczone są na wyposażenie bibliotek w sprzęt informatyczny, cykl praktycznych szkoleń, wzmocnienie środowiska bibliotecznego oraz promocję bibliotek.

 

Dzięki programowi biblioteka otrzymała urządzenia wielofunkcyjne oraz po dwa zestawy komputerowe do każdej z filii (Świętochowskiego 1, Idzikowskiego 3) dla  czytelników- użytkowników biblioteki. Biblioteka główna przy Wrońskiego 1 urządzenie wielofunkcyjne, drukarki oraz sprzęt do prezentacji.

 

Biblioteka zakwalifikowała się do programu jako jedna ze 109 bibliotek w województwie mazowieckim. Będziemy biblioteką wiodącą a naszymi partnerami będzie Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Serock, Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek, Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt. Partnerstwo pomiędzy bibliotekami uczestniczącymi w Programie ma wzmocnić więzi zawodowe, pozwolić na wymianę doświadczeń i umożliwić integrację.

 

Zapraszamy mieszkańców Sulejówka do korzystania ze sprzętu komputerowego i darmowego dostępu do Internetu.

« powrót
 
Pytania do Burmistrza Odpowiedzi Burmistrza
Urząd Miasta Sulejówek
tel. +48 22 76-06-201
urzad@umsulejowek.pl
MAPA SERWISU
STATYSTYKA